• Obniżka

Fotel rozkładany RITO

% PROMOCJA

718 zł 898 zł
Brutto

Kolorowe fotele rozkładane z funkcją spania podbijają serca europejczyków. Model Rito rządzi na salonach.

Szerokość
86
Wysokość
81
Głębokość
86/198

Rozkładany Fotel jednoosobowy RITO

Wyobraź sobie, że nagle, bez specjalnej zapowiedzi zjawił się u Ciebie stary przyjaciel i chce zostać na noc? Albo po rodzinnym zdjeździe potrzebujesz na jedną noc położyć gości? Obie sytuacje mogą budzić dyskomfort. Jaki mebel mógłby uratować sytuację? Tapicerowany uszak nadaje się do siedzenia, ale kilkkugodzinna drzemka może być wyzwaniem. Nie wypada też położyć gości na podłodze. Możesz zachować spokój. Przedstawiamy sprawdzony w ekstremalnych okolicznościach fotel rozkładany.
Nazywa się RITO i jest zgrabny, praktyczny oraz komfortowy. Za dnia stoi dumnie zdobiąc pokój dzienny lub młodzieżowy. Nocą niczym filmowy transformers zmienia swoje oblicze. Dzięki bogatej kolorystyce świetnie nadaje się również do pokoju dziecięcego. Nie zajmuje wiele miejsca, jest uniwersalny i odnajdzie się w roli pierwszoplanowej lub jako meblowy dodatek. Funkcjonalność tego jednoosobowego rozkładanego fotela pozwala w parę chwil zmienić go w przestrzenne miejsce do spania. Ponadto dużym atutem jest przestronny pojemnik na pościel. Nie do przecenienia, gdy w kilka sekund trzeba zrobić porządek o poranku. Chcesz wyciągnąć nogi i zaznać chwili relaksu? 

Fotel rozkładany Rito pozwala na wygodne ułożenie całego ciała w pozycji dogodnej do spania. Do jego produkcja została użyta wysokoelastyczna pianka PUR posiadająca sporą wytrzymałośc na odkształcenia. Ze względu na szeroki wybór tkanin obiciowych RITO doskonale odnajdzie się w każdym otoczeniu. Pomyśl o mięciutkiej tkaninie w pastelowych kolorach dopasowanej do przytulnego mieszkania, a może wolisz podkreślić wnętrze swojego loftu mocnym akcentem w charakterystyczne wzory? Twoje maleństwo rośnie i przydałaby się designerski fotel z funkcją spania? Jesteś we właściwym miejscu. Poniżej znajdziesz link do galerii naszych tkanin tapicerskich. Obejrzyj, wybierz i ciesz się  z wysokiej jakości produktu w swoim domu.

TKANINY 1 TKANINY 2

Fotel jednoosobowy Rito wymiary:

złożony: szerokość 86 cm / wysokość oparca 81 cm 
pow. spania: szer: 86 / 198 cm

Fotel rozkładany Rito informacje dodatkowe:

- pojemnik na pościel
- pianka wysokoelastyczna

Prosimy przed złożeniem zamówienia upewnić się o dostępność tkaniny.

Interesuje Cię jedynie wygodne siedzisko bez dodatkowych funkcji? Sprawdź pełną ofertę naszych foteli.

Zobacz także