szafy

Jest 71 produktów.

Pokazano 1-50 z 71 pozycji

Aktywne filtry

Szafa do przedpokoju potrzebna od zaraz

Przypomnijmy sobie jedną z romantycznych amerykańskich komedii. Para młodych, do szaleństwa zakochanych w sobie ludzi właśnie wprowadza się do ogromnego apartamentu w centrum bogatej dzielnicy Nowego Jorku. On chcąc by serce ukochanej zabiło jeszcze mocniej przygotował niespodziankę. Prowadzi ją przed zamknięte drzwi, a po otwarciu niemożliwy widok, oczom ukazuje się ogromna garderoba. Wszystko w bieli, na podświetlanych półkach równiutko poukładane szpilki, botki i inne rodzaju eksponaty jak w nowoczesnym butiku. Sukienki powieszone jedna obok drugiej, posegregowane kolorami oraz długościami. Na półkach kapelusze na każdą okazję. Niesamowite, prawda? W amerykańskich filmach nikt nie mówi o urządzaniu przedpokoju. Szafa do przedpokoju, czy ktoś w ogóle rozumie to pojęcie? To pomieszczenie w zasadzie nie istnieje, więc po co mielibyśmy je meblować.

Jakże odmiennie sytuacja wygląda w realiach naszych mieszkań czy domów. Tutaj duża, funkcjonalne szafa do przedpokoju to podstawa. Po wprowadzeniu się do nowego lokum od razu myślimy o pojemnej, taniej szafie. Bądźmy praktyczni. Jeśli nasze możliwości finansowe nie są ograniczone, to szukamy wyjścia w projektach pod wymiar. Ekonomiczne rozwiązanie to próba własnoręcznej konstrukcji na podstawie filmików DIY, które są na topie. Uważaj: eko nie zawsze znaczy najtańsze ani nawet najlepsze. Mamy jeszcze jedno wyjście, żeby urządzić miejsce na nasze ubrania i nie zbankrutować. Jakie?

Tanie szafy do przedpokoju

Czy duża szafa z lustrem albo bez do jakiegokolwiek pomieszczenia może być tania? Oczywiście. Wszystko zależy od materiałów użytych do jej produkcji, od skomplikowanej budowy czy sposobu w jaki dostaniemy się do środka. Nie znaczy do jednak, że szafa do przedpokoju w niskiej cenie to szafa z tektury.W naszej ofercie można znaleźć propozycje nawet poniżej 500 zł. Popularne model Maro 100 cm, cieszy się bardzo dobrymi opiniami użytkowników mimo swojej atrakcyjnie niskiej ceny. Podobnie wygląda sytuacja z kolekcją Otylia. 2 lub 3-drzwiowe modele, oparte o aluminiowe systemy przesuwne to bardzo dobry wybór.

Drzwi z lustrem

Bardzo praktyczne i funkcjonalne w małych pokojach okazują się drzwi z lustrami. Oprócz tego, że optycznie powiększą pomieszczenie, to jeszcze możemy się w nich przejrzeć kiedy tylko mamy ochotę. Sprawdza się to, gdy chcemy sprawdzić swój image przed samym wyjściem, by dokonać ewentualnych poprawek albo krzyknąć 'Wow!' na swój widok. 

Uchylne czy przesuwne

W wąskich przedpokojach zalecamy wybór drzwi przesuwnych. Uchylne fronty zabierają miejsce przy otwieraniu, natomiast w szafach przesuwnych problem znika. W przypadku szerokich przejść, decyzja to kwestia własnego komfortu i upodobań.

Życzymy udanych zakupów
Internetowy sklep meblowy

noka.pl