Łóżka i materace

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-50 z 61 pozycji

Aktywne filtry

Zacznijmy od klasyki

Łóżka sosnowe w kolorze naturalnego drewna to klasyka łóżek młodzieżowych, pojedyncze meble w komplecie ze stelażem i materacem o wymiarach 200x90 cm są jedną z najczęściej wybieranych form dla dzieci w wieku szkolnym.  

Dozwolone do lat 18

W pewnym wieku, niektórych rzeczy po prostu robić nie wypada. Co to znaczy? Do nowoczesnej sypialni małżeńskiej nie wstawimy łóżka ze ślizgawką. Biorąc jednak pod lupę łóżka młodzieżowe to otwiera się mnóstwo możliwości aranżacji i wariacji w tym temacie. To nie mebel stworzony z kilku zbitych ze sobą desek przykrytych materacem. To centrum dowodzenia. Siedlisko wypoczynku, rozrywki i nauki w jednym. Innowacyjne produkty z naszej oferty np. cieszące się nieustającym zainteresowaniem meble z serii Gobi, pozwolą w pełni wykorzystać powierzchnię pokoju i stworzyć nowoczesny, a zarazem uniwersalny kąt, który swe funkcje będzie zmieniał w zależności od pory dnia czy preferencji. Z resztą sam sprawdź modele Gobi 21 lub Gomi 16 i niech pomysły przyszłości Cię zaskoczą.

Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki

Jak bez szkody dla powierzchni pokoju zagospodarować przestrzeń sypialnianą dla trójki rodzeństwa w podobnym wieku? Tobie też przychodzi na myśl łóżko piętrowe, ale zaraz przecież tam mamy tylko 2 miejsca do spania. Otóż niekoniecznie poznaj 3-osobowy model łóżka piętrowego Hektor, który powstał z myślą o takich ekstremalnych sytuacjach.

Uwaga! W opisach znajduje się informacja czy dane łóżko młodzieżowe posiada materac w komplecie. Określone także czy jest to materac typu bonel czy piankowy. W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym biurem obsługi