Półki

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-47 z 47 pozycji

Aktywne filtry

Półki wiszące i wszystko na swoim miejscu

Szukasz swojej wymarzonej półki. Potrzebujesz miejsce na sportowe medale i puchary, którymi chciałbyś się pochwalić. Zdecydowanie takie trofea muszą być widoczne i mieć zaszczytne miejsce. A może masz jakieś pamiątki z ostatnich wakacji, maska pirata przywieziona z Karaibów lub muszelki z Morza Martwego.  Pokaż je, zrób to tak by nie uszły niczyjej uwagi. Potrzebujesz miejsca na swoją kolekcję gier komputerowych i chcesz by były pod ręką. Wybór jest prosty. Doskonale wiemy czego Ci potrzeba.

Funkcjonalne półki ścienne

Okazuje się, że nawet taki najprostszy konstrukcyjnie element meblowy może okazać się bardzo funkcjonalny. W naszej ofercie znajdziesz więcej niż myślisz. Półka wisząca to nie tylko pozioma deska grubości kilkunastu milimetrów. Nowoczesny design obejmuje różne formy. Począwszy od klasycznych, półek wiszących do rozbudowanych wielopoziomowych rozwiązań z drzwiczkami i podziałkami.

Kolory rządzą

Jesteś wymagającym nastolatkiem i nie pozwolisz by wiało nudą nawet od zwykłej półki ściennej. To dobrze, że wiesz czego chcesz. Kolorowe fronty w takich kolorach jak pomarańcz, niebieski albo turkusowy nadadzą wnętrzu Twojego pokoju oryginalności. Dajemy Ci duży wybór barw w zasadzie we wszystkich kolorach tęczy lub połączeniach z naturalnymi odcieniami drewna. 

Życzymy udanych zakupów
Internetowy sklep meblowy

noka.pl