Biurka

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-44 z 44 pozycji

Aktywne filtry

Zacznijmy od klasyki..

Pewnie jako rodzice chcielibyśmy, by nasze dzieci pilnie wywiązywały się z zadań szkolnych i troszkę więcej czasu spędzały przy biurku na odrabianiu lekcji niż na grach komputerowych. Żeby tak było muszą mieć dobrze wyposażone, ergonomiczne, a zarazem nowoczesne i przyjemne stanowisko do nauki. 

Klasyczne biurka młodzieżowe to rozwiązanie uniwersalne. W większości oferowanych biurek mamy dodatkową półkę na komputer lub szuflady na drobiazgi, w niektórych modelach jest możliwość dokupienia nadstawki. Ponadto szczególnie jeśli chodzi o serie typowo dla nastolatków, znaleźć można elementy w bardzo różnorodnych i oryginalnych stylistykach. Połączenia jesionu z limonką, wstawki z niebieskiego czy różowego albo faktura tajemniczo nazwana enigma na frontach. Takie urozmaicenia nadadzą wnętrzu charakteru.

Biurka gamingowe, nowa era biurek dla graczy

Nasza oferta ma na celu trafić zarówno do młodszych odbiorców gdzie o wystroju decydują głównie rodzice lub opiekunowie, ale także do nastolatków, którzy sami podejmują decyzję i wiedzą dokładnie czego chcą. Dlatego niektóre formy biurek świetne sprawdzą się dla zapalonych graczy, którzy cenią wygodę. Oprócz komfortowego fotela obrotowego odpowiednio dobrane biurko młodzieżowe ma ogromne znaczenie. Klawiatura, mysz lub pad na wszystko musi być miejsce, zatem liczy się powierzchnia blatu roboczego. Wymiary 138 / 76 / 60 cm szarego modelu Ares będą w sam raz, polecamy.

Kombo, łóżko z biurkiem

Lubianym przez naszych klientów rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego są systemy zawierające biurka z łóżkiem w jednej spójnej formie. Niektóre z nich są wbudowane w łóżko piętrowe, inne wysuwane i ukrywane w zależności od potrzeb. Topowe modele to Gobi 21 (wersja turkus dla chłopca) i Gomi 16 (wersja z różem dla dziewczynki).

Biurka narożne - pracowity zakątek

Dysponujesz wystarczającą ilością miejsca? Masz kąt, który chciałbyś dobrze zagospodarować. Warto pomyśleć o biurku narożnym. Jednąz propozycji mogłoby być biurko Alfi.