Zestawy mebli

Jest 66 produktów.

Pokazano 1-50 z 66 pozycji

Aktywne filtry

Nastolatki w natarciu

Młodzież bardzo szybko się rozwija, dorasta. Wraz z wiekiem zmieniają się potrzeby, otwierają możliwości. Zestawy mebli do pokoju młodzieżowego muszą rosnąć wraz z wiekiem dziecka. Odpowiednio wybrany komplet meblowy może posłużyć lata, a błędna decyzja sprawi, że będziemy jej żałować już po kilku miesiącach.

Ważne i ważniejsze

Szukasz taniego kompletu mebli młodzieżowych z łóżkiem piętrowym i szafą narożna, a może jesteś zainteresowany nietypowym połączeniem łóżka z biurkiem. W naszej ofercie znajdziesz to czego szukasz. Odkryj więcej możliwości używając przycisku wszystkie z kolekcji znajdujące się przy pojedynczym produkcie pod tytułem i ceną. 

Bestsellery

Największą popularnością cieszą się serie Gobi i Gomi. W wybranych kolekcjach przodują zestawy mebli All-in-1 np. łóżko Gobi 21 to kombinacja wygody i funkcjonalności. Łóżko piętrowe z miejscem do spania u góry, a poniżej wysuwane biurko do nauki. Ponadto świetnie ukryte szafki i półki by w pełni wykorzystać powierzchnię. Wygodna drabinka umożliwia szybkie wejście do strefy snu. 1,2,3 i już jesteś pod kołdrą.

Bądź kreatywny

Gotowe aranżacje Cię ograniczają? Mamy dobrą wiadomość. Wszystkie elementy można kupować pojedynczo i tworzyć własne, niepowtarzalne ustawienia dzięki czemu, w pełni wykorzystamy wszystkie atuty zarówno mebli jak i urządzanego pokoju.

Życzymy udanych zakupów
Internetowy sklep meblowy

noka.pl