szafki pod umywalkę

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Szafki pod umywalkę

Nowoczesna i funkcjonalna łazienka opiera się na konkretnych zasadach. Jedną z nich jest maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, by zwiększyć przyjemność użytkownika z przebywania w tym pomieszczeniu. Dlaczego szafka pod umywalkę to rozwiązanie, które powinniśmy rozważyć? Niech odpowiedzią będzie liczba wyszukiwań tego typu zapytania w google. To, że każdego miesiąca fraza szafka pod umywalkę jest wpisywana kilkadziesiąt tysięcy razy wskazuje, że jest to mebel bardzo poszukiwany.

Skąd ten owczy pęd?

Nie raz w kategoriach związanych z meblami do łazienki podkreślamy dość ograniczoną ilość powierzchni w tym pomieszczeniu. Myślisz, że Twoje toaleta czy łazienka jest bardzo malutka? Chcesz doznać nutki pocieszenia? W niektórych barach czy restauracjach, przestrzeń na tą pełną prywatności strefę ograniczono do minimum. Aby skorzystać z chwili dla siebie musisz po otwarciu drzwi wchodzić bokiem i to zupełnie nie z Twojej winy. Po prostu jakiś bardzo uzdolniony projektant założył, że umywalka może znajdować się za drzwiami i przy ich częściowym otwarciu następuje blokada.

Mamy nadzieję, że w Twoim mieszkaniu sytuacja nie wygląda aż tak tragicznie. Natomiast wróćmy do tematu. Dlaczego szafki pod umywalkę zdobyły taką popularność. To nie trudna zagadka. Analizując wysokość na której montowana jest umywalka dostrzeżemy pewien atut, mamy na myśli przestrzeń, która powstaje między nią a podłogą. Jak dobrze wykorzystać te kilkadziesiąt centymetrów? Odpowiedź jest jedna. Szafka pod umywalkę.

Mała szafka wielkie możliwości

Jedną z opcji jakie dają szafki pod umywalkę są szuflady. Zdaniem wielu to najwygodniejszy sposób przechowywania często używanych akcesoriów. Możemy także wybrać fronty otwierane uchylnie z góry na dół, standardowe z prawej do lewej strony lub z lewej na prawą.

Czy każda umywalka będzie pasować?

Ze względu na różnorodną budowę i systemy montażu umywalek nie możemy dać gwarancji, że zakupiony przez Ciebie produkt w sklepie budowlanym, będzie idealnie pasował do mebli łazienkowych z naszej oferty. Najlepszą decyzją jest zakup umywalki dedykowanej do określonej kolekcji mebli łazienkowych, możesz to zrobić w naszym sklepie internetowym. Jeśli masz wątpliwości, zadzwoń, chętnie doradzimy.

Życzymy udanych zakupów
Internetowy sklep meblowy

noka.pl