szafki na buty

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Zapraszamy do środka

Ci co idą boso przez świat powinni opuścić tą kategorię. Pozostałe osoby, których dosięgnęła cywilizacja muszą wybierać. Stos produktów jak w sklepie obuwniczym na wejściu czy szafka na buty, w której wszystkie pary znajdą swoje zasłużone miejsce. Pomyśl. Co Ty wolałbyś zobaczyć po otwarciu drzwi do czyjegoś mieszkania?

Kultura z wyższej półki

W naszej kulturze wciąż zdejmujemy obuwie w gościach, tak to jest po prostu w zwyczaju. Wyjątkowo staramy się tego nie robić, gdy mamy świadomość dziur w skarpetkach. Pomińmy jednak szczegół tych wyjątkowych momentów. W powietrzu powoli czuć presję światowych zasad savoir vivre, dlatego nie wiemy co może zdarzyć się za kilka lat. Czy każdy będzie chodził w butach nawet po domu? To pytanie zostawiamy bez odpowiedzi. Poczekamy, zobaczymy.

Niezależnie ile par butów posiadamy, gdzieś je trzymać trzeba. Zgrabna biała szafka na buty będzie idealnym meblem na modele najczęściej używane. Ponadto na jasnym tle, każde trzewiki będą wyglądać dobrze.

Już spóźnieni

Gdy już zrobimy porządek w przedpokoju, zyskamy na czasie. Trzymając obuwie w pojemnej, przemyślanej szafce na buty zgodnie z przeznaczeniem zawsze będziemy wiedzieć gdzie się znajdują. I w każdej chwili będziemy je mieć po ręką (albo raczej nogą). Poza tym nasz botki będą czuć się bezpiecznie z dala od zębów młodego owczarka, którego dostaliśmy w prezencie na parapetówce. Jest kochany, ale nie rozróżnia szpilek z CCC od La bouttine'a.

Życzymy udanych zakupów
Internetowy sklep meblowy 

noka.pl