Pokój dziecięcy

Jest 369 produktów.

Pokazano 1-50 z 369 pozycji

Aktywne filtry

MEBLE DZIECIĘCE barwny świat

Pokój dziecięcy to często istny plac zabaw. Każdy z rodziców marzy by stworzyć swojemu maleństwu bajkowe królestwo, w którym będzie mogło rozwijać swoje talenty i umiejętności. To nie lada wyzwanie ponieważ trudno urządzić pokój dziecka na wiele lat. Nawet dzieci w wieku przedszkolnym mają już swój gust, ale fascynacje oraz zainteresowania naszych pociech często ulegają zmianie. Przygotowując ofertę zawarliśmy w niej meble w rozsądnych cenach oraz o dużej funkcjonalności. Proponujemy barwne wzory i kolory dla najmłodszych oraz bardziej uniwersalne rozwiązania dla wieku szkolnego.

Małe jest piękne

Gdy w domu pojawia się kolejny członek rodziny jesteśmy zachwyceni. To chwile pełne radości, ale też stresów. Nasze kolekcje mebli dziecięcych zostały wyprodukowane z myślą o bezpieczeństwie i przyjemności z użytkowania. Materiały wysokiej jakości z odpowiednimi atestami to gwarancja spokojnego snu. Stabilne regały i szafy oraz ekologiczne farby użyte do nadania barw meblom to cechy, których nie mogło braknąć.

DUŻE MOŻE WIĘCEJ

W przypadku zmieniających się potrzeb dorastającego potomstwa musimy przejawiać elastyczność. Dlatego polecamy różnorodne systemy do pokoju dziecięcego, które rosną wraz z dzieckiem. Część mebli systemowych świetnie sprawdzi się także w pokoju młodzieżowym. A co gdy w naszej rodziny jest więcej powodów do radości? Wychodzi na przeciw rodzinom wielodzietnym i proponujemy funkcjonalne łóżka piętrowe 2 lub 3 osobowe z materacami w komplecie.

POLECANE Meble do pokoju dziecięcego:

system meblowy HOLLY, system meblowy GLOGsystem meblowy GOMI