stoły i krzesła

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Stoły i krzesła zgrana paczka

Nie wyobrażamy sobie jeść obiadu na stojąco, chyba, że w barach szybkiej obsługi. Ale pomówmy teraz o domowym cieple i rodzinnej atmosferze. O aromacie unoszącym się po całym domu z potraw ułożonych w całkowitej harmonii na blacie w jadalni. Nie sposób zaprzeczyć, że stoły zawsze idą w parach z krzesłami. 4, 6, 8 czy 12. Ty wybierasz, ile osób posadzisz obok siebie przy wyjątkowych okolicznościach.

Rozmiar idealny

Podobnie jak wybór dopasowanej sukienki czy wygodnych butów tak wybór stołu z krzesłami do kuchni ma ścisły związek z odpowiednim rozmiarem. Zwróć szczególną uwagę, czy upatrzony przez Ciebie model to stół rozkładany z możliwością zwiększenia swojej powierzchni, w razie nieprzewidzianego najazdu większej liczby gości. Co do wielkości sprawdź czy na pewno wejdzie on do Twojej jadalni lub kuchni. Czy przypadkiem nie będzie problemu z wysunięciem krzesła przy zasiadaniu do posiłku. To czasem prozaiczne kwestie, ale nie chcemy, obudzić się z ręką w... i stwierdzić dopiero po zakupie, że nasz wymarzony zestaw stołowy do jadalni mógłby być mniejszy.

Stoły i krzesła kuchenne to kategoria zawierająca odpowiednie filtrowania ułatwiające wybór zestawu. Określ swoje preferencje takie jak liczba krzeseł w zestawie, rodzaj blatu, czy jego kształt i otrzymaj zawężone wynik wyszukiwania. Na pewno znajdziesz to czego potrzebujesz.

Miejsce spotkań na okrągło

Już dawno temu modne były obrady przy okrągłym stole. W tym temacie nasza propozycja to biały okrągły stół do kuchni WS 4a o stałych wymiarach lub Poli 1 z opcją rozkładania.

Co z tymi blatami

Co to znaczy, że blat jest fornirowany czy laminowany? Czy mogę kupić stół w całości z drewna litego? Jaka wysokość blatu jest najczęściej spotykana?
Szukasz odpowiedzi na któreś z powyższych pytań? Zadzwoń. Mili ludzie z biura obsługi Klienta udzielą Ci wszelkich wyjaśnień.


Życzymy smacznego
Internetowy sklep meblowy

noka.pl