zestawy mebli kuchennych

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Zestawy mebli kuchennych - wyzwania XXI wieku

Każda Pani domu chce, aby w jej Królestwie panował ład i harmonia. Szczególnie w tym pomieszczeniu nie wyobrażamy sobie postawić tylko na wygląd goniąc za najnowszymi trendami. Analizujemy pomysły, zbieramy opinie, szukamy inspiracji, by wreszcie połączyć praktyczność z designem. Stojąc przed tą ważną decyzją musimy brać pod uwagę takie sprawy jak: dostępna powierzchnia, ilość członków rodziny, częstotliwość korzystania, funkcjonalność i oczywiście budżet. Przeanalizujmy każdy z tych elementów, by znaleźć zestaw mebli kuchennych skrojony na miarę. Zacznijmy od końca.

Tanie kuchnie czy to możliwe?

Niemal codziennie słyszymy hasła typu "Jakość za rozsądna cenę" a nawet "Niskie ceny wysoka jakość". Czy można zaufać takim przesłaniom? I tak i nie. Chcemy uczciwie przestrzec, że im mniej płacimy za produkt tym słabszej jakości należy się spodziewać. Druga strona medalu to fakt, że porównując zestawy mebli kuchennych masowej produkcji do kompletów projektowanych na specjalne zamówienie to różnice cenowe są znaczne. Przy takim zestawieniu ceny tych pierwszych wydają się naprawdę niskie. Dobrą informacją jest to, że te różnice nie zawsze wynikają z poziomu jakości. Dlaczego można tak powiedzieć? Ponieważ producenci mebli pod wymiar sięgają do podobnych, a nawet tych samych materiałów co producenci hurtowi. Seryjność produkcji, technologia poszczególnych procesów oraz ilość nie jest bez znaczenia dla ostatecznego kosztu produktu. Tak czy owak, jeżeli natkniemy się na ofertę 20 szafek za 1000 zł powinniśmy zachować czujność. Zatem ustalmy budżet i ruszajmy dalej.. 

Kuchnie modułowe, czyli ile się zmieści

Brakuje Ci miejsca na wymarzoną aranżacje? Spokojnie. Wiele elementów z jednej kolekcji pozwala na stworzenie optymalnych projektów, dopasowanych do przestrzeni jaką chcemy zagospodarować. Filtrowanie ułatwi wyszukanie odpowiedniego rozwiązanie. Komplety do 10 elementów to gotowe inspiracje do małych kuchni, natomiast powyżej 10 elementów to zdecydowanie większe możliwości m.in. kuchnie narożne. Moduły mają jeszcze inną zaletę. Możemy budować z nich nie tylko w szerz, ale i w górę. Komplet mebli kuchennych Ovido posiada aż 34 elementy, o różnych funkcjach i wymiarach. Z takiej ilości szafek jesteśmy w stanie zabudować wnętrze prawie pod wymiar. Niezależny od tego czy planujesz kupić zestaw mebli kuchennych narożnych czy kilka szafek do małej kuchni za

Gotowanie - praca zespołowa czy samotny wilk

Gotowanie to Twoja pasja. Nikogo nie wpuszczasz na teren Twojego Królestwa i wszyscy to respektują. Świetnie. Jeśli tak jest to możesz zminimalizować ilość roboczych blatów czy szerokość 'pasa komunikacyjnego'. Inaczej jest w wypadku jeśli przygotowywanie posiłków w Twoim domu to gra zespołowa, przy której wszyscy się dobrze bawią. W tym momencie planujemy więcej stanowisk roboczych oraz szersze przejścia i to nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale przede wszystkim komfortu użytkowania.

Czas to pieniądz..

Nie masz zbytnio czasu na spędzanie go w przy garach. Może często jeszcze na mieście albo w biegu. Z troski o Twoje zdrowie nie zalecamy ciepłych posiłków pochodzących tylko z mikrofalówki, ale możesz być pewien, że nie będzie to akapit o korzystnym stylu żywienia. Skupmy swoją uwagę na praktycznych rozwiązaniach. Czy nowoczesna kuchnia musi być obdarta z funkcjonalności? Z pewnością nie. Z drugiej strony po co inwestować w przemyślane systemy, jeśli nie będziemy z nich zbytnio korzystać.

Potrzebujesz taniej kuchni do mieszkania w stolicy wynajmowanego na dzień lub 2 szczególnie w weekendy. Zadowoli Cię minimalnej ilości szafek, które będą się dobrze prezentować. Zarazem masz świadomość, że Tymczasowi mieszkańcy będą korzystać z tego pomieszczenia w ostateczności i to głównie po to by zrobić sobie herbatę lub kanapkę. Czy takie dodatki jak kosze cargo czy systemy cichego domykania są koniecznie? Zobacz kuchnię ODETA w neutralnej kolorystyce dąb sonoma.

Twoje gospodarstwo domowe to standardowe 2+1 lub 2+2. Gotowaniem zajmujesz się z obowiązku lub po prostu sprawia Ci to radość.  Lubisz jak wszystko jest na swoim miejscu i chcesz mieć łatwy dostęp do najczęściej używanych produktów. Nie znosisz jak domownicy trzaskają drzwiczkami lub nie domykają szuflad. Tu potrzeba jest funkcjonalność! Polecamy zestaw OLGA, który został doceniony przez  europejskich użytkowników lub komplet mebli kuchennych Ovido - nowość w naszej ofercie.

Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz zestaw mebli kuchennych dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. W razie potrzeby zachęcamy do skorzystanie z wygodnego systemu ratalnego.

Nie możesz się zdecydować? Nie wiesz czy dany komplet mebli kuchennych zmieści się do Twojego wnętrza? Zadzwoń, a mili ludzie z naszego biura obsługi chętnie odpowiedzą na Twoje pytania lub przygotują aranżację pod określoną powierzchnię.

Życzymy udanych poszukiwań
Internetowy sklep meblowy
noka.pl