szafki nocne

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Zgasły wszystkie światła

W przypadku kompletnych ciemności ważne, by w towarzystwie łóżka na wyciągnięcie ręki znalazł się mała lampka, której możemy użyć w nagłych wypadkach. Spokojnie, nie jesteś w kategorii dotyczącej oświetlenia. Chcemy podkreślić znaczenie szafek nocnych w Twojej sypialni. Rozważmy kilka sytuacji.

Lubisz przed snem zanurzyć się w odprężającej powieści kryminalnej? To nic, że przeholowałaś z czasem i już po północy. Gdzie odłożysz książkę, by powrócić do niej kolejnego wieczoru? Przecież nie będzie leżeć na podłodze.

Niektórzy sugerują, że budzik powinien stać daleko od łóżka. Szczególnie gdy jesteśmy typowymi śpiochami to ponoć dobre rozwiązanie, żeby się rozbudzić. Przejście kilka kroków, żeby go wyłączyć minimalizuje szanse na powrót pod ciepłą kołderkę. Ale Ty przecież bardzo lubisz poranne drzemki. Jeszcze 5 minut..Gdzie położysz swój budzik, aby wyłączyć go w mgnieniu oka i móc dospać jeszcze parę chwil?

Wielu dziś nie może obyć się bez dodatkowej pary oczu. Niezależnie czy są to okulary czy soczewki chcesz by zaraz po przebudzeniu pomogły Ci sprawnie funkcjonować. Zarazem muszą znajdować się na tyle w bezpiecznym miejscu, aby Twój pupil nie zaczął się nimi bawić w środku nocy. Gdzie będzie dobre miejsce?

Znasz już odpowiedź na wszystkie pytania? Takich sytuacji można by mnożyć. Szafka nocna jest niezastąpionym elementem każdej nowoczesnej aranżacji.

Mała szafka do sypialni a cieszy

Stoliki nocne z natury są niewielkich rozmiarów. Mogą być jednak wisienką na torcie w Twojej nocnej przestrzeni. Do wyboru mamy szafki z połyskiem, z szufladami, tapicerowane, białe, czarne i wielokolorowe.

Jak dobrać szafkę nocną

Mimo niewielkich rozmiarów wybór może być niełatwy. W związku z tym, że stoliki do sypialni zawsze spotykamy w bliskim towarzystwie łóżka to z nim powinny się szczególnie dobrze komponować. Dopasowujemy zatem ich styl właśnie do tego elementu meblowego. Drugim ważnym punktem w podjęciu decyzji jest wysokość szafki. Nie może być ona za niska ani za wysoka, chodzi o wygodę korzystania. Trzecia sprawa to stabilna konstrukcja. Jeśli na naszym stoliku nocnym zamierzamy kłaść jedynie książkę, to nie ma to wielkiego znaczenia. W przypadku jednak gdy mamy zamiar postawić na nim designerską lampkę, budzik i ramkę ze zdjęciem swoich pociech stabilność staje się priorytetem. Z szufladą czy bez? To w zasadzie ostatnia ważna kwestia. Nie jest to element niezbędny choć czasem rzeczywiście przydatny. Co możemy trzymać w takich szufladach? Poszukajmy pomysłów w amerykańskich filmach, możemy być zaskoczeni ile rzeczy się tam mieści.

Życzymy spokojnych nocy
Internetowy sklep meblowy

noka.pl