lustra

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Sypialnia to nie przedpokój

Kwestię lustra tam gdzie śpimy jest bardzo dyskusyjna. Trudno zbadać jak to się ma do zasad feng shui. Zapewne w sieci znajdziemy zarówno zwolenników jak i przeciwników lustra w sypialni. Prawda jest jednak taka, że wybór jak zawsze ostatecznie należy do Ciebie. Czy uważasz to za zbędny dodatek czy za elementy ozdobny?

Wiszące czy stojące

Lustro w ramie zdobionej motywami roślinnymi, w stylu glamour czy bez obramowania to kwestia gustu. Inną sprawą jest to, do czego lustro ma nam służyć. Niekiedy właśnie w sypialni mieści się szafa z całą naszą garderobą. W małym lustrze wiszącym nad komodą nie zdołamy objąć całej sylwetki by sprawdzić jak prezentuje się dzisiejszy zestaw. Czy sweter pasuje do spodni albo czy sukienka współgra z bluzką? Sprawdzimy to w lustrze stojącym. Koniec końców nawet gdy mamy gdzie się przejrzeć, czasem zdarzy się wydać okrzyk niezadowolenia: "Ratunku i tak nie mam się w co ubrać." Ale życzmy, aby działo się to jak najrzadziej.

W momencie szukania stylowego dodatku na ścianę warto rozważyć okrągłe lustro do sypialni. Mebel w tym kształcie świetnie sprawdzi się też nad toaletkę. Drogie Panie, przy dobrym oświetleniu możecie nawet korzystać z niego przy porannym makijażu.

Życzymy udanych zakupów
Internetowy sklep meblowy

noka.pl