stoły

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Salon & jadalnia zgrana para

Rodzinne kolacje to Twój ulubiony sposób spędzania wieczorów. Preferowana przez Ciebie poranna rozrywka to rozmowy przy wspólnym śniadaniu. Planowanie rocznic i innych uroczystości to Twój konik. Brydż a może chińczyk w gronie przyjaciół nie jest ci obcy. Jeśli identyfikujesz się chociaż z jednym z powyższych stwierdzeń to jesteś w dobrej kategorii. Pewnie szukasz stołu gdzie te wszystkie czynności mają swój przebieg. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy...

Karty na stół

Nie będziemy owijać w bawełnę. Dołożyliśmy starań by opisy stołów drewnianych do salonu zawierały jak najwięcej szczegółów. Czy blat jest laminowany czy fornirowany? Musisz o tym wiedzieć, bo będzie to miało wpływ na cenę. Czy wybrany przez Ciebie model posiada możliwość rozkładania? To bardzo ważna informacja, bo decyduje ile osób może się zmieścić przy posiłku. Jak dużo pracy będzie kosztować Cię złożenie zakupionego przedmiotu? Pewnie chcesz to zrobić szybko. Dane dotyczący głębokości, szerokości i wysokości stołu znajdziesz w widocznym miejscu w specyfikacji przedmiotu.

Stoły rozkładane dla kogo?

Masz dużą przestrzeń i jeśli chodzi o stół z krzesłami to masz zaplanowane stałe miejsce na ten zestaw mebli. Jeśli tak, to odchodzi jedno zmartwienie.. Stół może być stałych rozmiarów i od razu powiedzmy sobie szczerze niech będzie duży. Gdy jednak przestrzeni jest niewiele, a z natury jesteśmy gościnni i szczodrzy, to funkcja rozkładania jest jak pielucha dla niemowlaka - niezastąpiona.

Kształt blatu, czy to ważne?

Stoły okrągłe będą zajmować mniej miejsca niż prostokątne czy kwadratowe. Przed decyzją warto wziąć pod uwagę jeszcze 2 aspekty. Po pierwsze nikt nie lubi siedzieć na rogu. Po drugie przy wariantach kanciastych przy jednym z krótszych boków, może zająć miejsce gospodarz i poczuć się jak Cappo di tutti cappi. A tak na poważnie to oprócz kwestii powierzchni to reszta jest zależna od gustu.  

Życzymy udanych poszukiwań
Internetowy sklep meblowy
noka.pl

PS. Przeczytałeś tekst po pierwszym z nagłówków i wydaje Ci się, że masz o wiele więcej pomysłów jak można wykorzystać stół w salonie. Świetnie. Podziel się tym na naszym facebook'u lub dodaj zdjęcia z realizacją tych wariacji na instragramie. Najbardziej kreatywnych nagrodzimy bonem rabatowym.