Kategorie

Jest 1956 produktów.

Pokazano 1-50 z 1956 pozycji

Aktywne filtry

Salon

Meble z tej kategorii muszą być uniwersalne. Pokój dzienny to centrum spotkań towarzyskich, wypoczynku, różnych form rozrywki. To tutaj biegnie życie po pracy. Meble umieszczone w tej kategorii muszą olśniewać już na pierwszy rzut oka. W kontaktach międzyludzkich na zrobienie dobrego wrażenia ma się zaledwie kilka sekund, spraw by aranżacja Twojego salonu przyciągała od samego początku.

Kuchnia & Jadalnia

Oba pomieszczenia mają ścisły związek z jedną z najważniejszych potrzeb człowieka czyli pożywieniem. To takie przyziemne, wręcz fizyczne stwierdzenie. Gdy sięgniemy głębiej to przekonamy się, że kuchnia tak naprawdę to serce domu czy mieszkania. Pomyśl o aromatycznych zapachach orientalnych potraw albo o pikantnych przyprawach podnoszących ciśnienie w krwi. Nowoczesne aranżacje sprawią, że zrobi Ci się gorąco na sam widok.

Łazienka

Czystość, intymność, spokój. Przy wybieraniu mebli łazienkowych stoimy przed nie lada wyzwaniem. To zazwyczaj najmniejsze pomieszczenie w całym domu, ale nie jest ono bez znaczenia. Pomińmy kwestie czynności, które zachodzą za zamkniętymi drzwiami łazienki. Skupmy się natomiast na funkcjonalności i designie. Zgrabne ergonomiczne szafki, w których zmieści się wszystko co pragniemy mieć pod ręką. 

Sypialnia

Miejsce pełne emocji choć jednocześnie to w nim szukamy ukojenia po ciężkim dniu. Średnie statystyki mówią, że 1/3 życia spędzamy w łóżku, jaki z tego wniosek? Nie traktujmy aranżacji tego pomieszczenia zdawkowo. Znaczenie będzie miał nie tylko wygodny materac, ale też pojemna szafa, stabilne szafki nocne, wytrzymałe łóżko tapicerowane w przyjemnych w dotyku tkaninach. 

Przedpokój

Otwieramy drzwi wejściowe i stajemy w progu. Już jesteśmy w środku i co widzimy? Pełny podziw. Swoje odbicie w stylowym lustrze. Zdejmujemy płaszcz lub kurtkę i odkładamy ją na wieszak. To proste, bo znajduje się on na wyciągnięcie ręki. Siadamy na wygodnej tapicerowanej ławeczce z nogami w stylu ludwikowskim. Zdejmujemy, obuwie i chowamy je do zgrabnej szafki na buty, dzięki czemu zachowujemy niezmącony ład. Wstajemy i przechodzimy dalej. Ta krótka historia nie byłaby możliwa, gdyby nie zestaw mebli do przedpokoju. Znajdziesz wszystko co niezbędne, dobrze przywitać gości.

Pokój młodzieżowy

Tego nie da się wytłumaczyć. Ciągłe zmiany, czas tak szybko biegne. Burza pomysłów i hormonów. Nieustanna walka dorosłości z byciem dzieckiem. Wnętrze, który musi pobudzać do kreatywnego myślenia, inspirować do rozwoju a zarazem zapewniać spokój przy pogłębianiu wiedzy. Tutaj możemy poszaleć. Polecamy: łóżka z biurkiem, szafy z grafiką, szafy narożne, w których można się zgubić, czy młodzieżowe meblościanka w odważnych kolorach.

Biuro

Domowa pracownia lub firmowy gabient. Biurka, regały i fotele obrotowe. Stale poszerzamy ofertę, aby ten dział sprostał najwyższym wymaganiom dotyczącym zarwóno desingu jak i jakości.

Pokój dziecięcy

To kopalnia pomysłów. Najmilsze miejsce w całym domu. Tutaj powstają bajki. Pokój pełen przygód i możliwości. Oprócz dużego wyboru kolorów, pokój naszych pociech musi być przede wszystkich bezpieczny. Zaokrąglone krawędzie, meble drewniane lub z wysokiej jakości płyty laminowanej. Materiały użyte do produkcji mebli dziecięcych pochodząc z naturalnych surowców o podwyższonej wytrzymałości.