zestawy wypoczynkowe

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Wypoczynek we własnym domu

Do urlopu jeszcze trochę czasu a każdego dnia czujesz, że energia gdzieś uchodzi. Musisz zwolnić choć na chwilę, by uniknąć wypalenia. Mamy świetną wiadomość, codziennie możesz znaleźć czas na relaks. Pierwszą podstawową sprawą jest stworzenie odpowiednie miejsca, na choćby krótkie chwile wytchnienia. Nie da się ukryć, że kategoria zestawy wypoczynkowe do salonu nie wzięła się znikąd.

Lubimy odnosić się do codzienności, bo w niej szukamy inspiracji do Tworzenia praktycznych, a zarazem pięknych wnętrz. Jak wygląda Twój dzień? Kawa w biegu, może małe śniadanie, potem szybki dojazd do miejsca pracy. Po pracy jakieś zakupy, głód daje o sobie znać. Otwierasz drzwi już jesteś u siebie. W przedpokoju zdejmujesz buty i wierzchnie nakrycie. Obiad już pachnie, a może jeszcze trzeba go zrobić. Które z pomieszczeń jest Twoją oazą by finalnie ukoić zmysły i nabrać kolejnej porcji energii. To nie żadna zagadka. Większość z Nas popołudnia spędza w salonie przed telewizorem, z książką lub po prostu robiąc sobie drzemkę. Wybranie odpowiedniego kompletu wypoczynkowego ma istotne znaczenie.

1+2+3 czy 2+1

To nie sprawdzian z matematyki, ale przykładowe kombinacje mebli tapicerowanych, które możesz ustawić we własnym salonie. Jak się połapać w tych cyferkach? Określają one ilość miejsc siedzących, podobnie jak maksymalna liczba pasażerów w samochodzie. Fotel to oczywiście jedno miejsce (1), zajmuje go często najbardziej sędziwy członek rodziny. Sofa może być 2 lub 3 osobowa. Określenia te wynikają z opisów producenta, na ścisk pewne da się te normy przekroczyć. Wybierając odpowiednie elementy meblowe do pokoju dziennego możemy tworzyć dowolne kombinacje. Zamiast małej wersalki wybierz kanapę narożną i 2 fotele, albo 3 sofy 2 osobowe.

Komplety wypoczynkowe z funkcją spania lub bez

Meble tapicerowane w naszym sklepie internetowym posiadają mnogość funkcji. Począwszy od regulowanych zagłówków przy narożnikach, wysuwanych podnóżkach w fotelach, czy możliwości rozkładania kanap do poziomu łóżka. Dodatkowe cechy wpływają znacząco na wygląd. Elementy w podstawowej formie nadają wnętrzu lekkości, siedziska są osadzone na zgrabnych drewnianych nóżkach, tworząc przy tym przestrzeń między podłogą a spodem elementu wyposażenia wnętrz. W przypadku użytecznych urozmaiceń takich jak pojemnik, gabaryty i forma ulegają zmianie.
Bardzo dobrze ilustruje to porównanie przedstawione poniżej.

Zdjęcie 1. Nowoczesny komplet wypoczynkowy 2+1+1 z kolekcji IWO w stylu glamour w miękkich i gładkich tkaninach. (bez funkcji spania)

Zdjęcie 2. Klasyczny zestaw 3+2+1 Jeremiasz (z funkcją spania, regulowanymi zagłówkami i pojemnikami na pościel)