narożniki tapicerowane

Jest 74 produktów.

Pokazano 1-50 z 74 pozycji

Aktywne filtry

Tworzymy funkcjonalną aranżację

Narożniki do salonu są propozycją ponadczasową. Czapki z głów temu, kto pierwszy wpadł na pomysł zaprojektowania komfortowej kanapy narożnej. Na marginesie był to Harvey Probeer w roku 1944 w Stanach zjednoczonych. Swego czasu tego typu mebel wypoczynkowy był bardziej znany w Polsce jako Rogówka, ze względu na umiejscowienie. To tyle z historii. Przenieśmy się z powrotem do rzeczywistości. Główną zaletą narożników tapicerowanych jest ich wielofunkcyjność. Pochylmy się nad niektórymi cechami, które warto podkreślić.

Narożnik z funkcją spania, czyli łóżko w salonie

Życie nabiera tempa, z raportów mieszkaniowych na rynku Polskim wynika, że największą popularnością cieszą się małe metraże. Mniej powierzchni, mniej sprzątania, więcej czasu. To chyba dobrze. Jest jedno 'ale', mniej pomieszczeń skutkuje nie rzadko brakiem oddzielnej sypialni. Tutaj wychodzimy naprzeciw z propozycją rozkładanych narożników do salonu. Projektowane z myślą o prostym i szybkim rozkładaniu z korzyścią dla użytkownika. Mebel wypoczynkowy w ciągu dnia, a w nocy pełnowartościowe łóżko. Niczym filmowy Transformer narożnik rozkładany do salonu zmienia swoje zastosowanie, kształt i wymiary.

Dla przykładu weźmy pod lupę model Johny. Podstawowe informacje i cechy: wysoko-elastyczna pianka PUR, sprężyna typu bonel, narożnik uniwersalny prawy lub lewy, pojemnik na pościel, automat wspomagający rozkładanie. Złożony ma wymiary: 86/230/140 cm, po rozłożeniu otrzymujemy powierzchnię, standardowo z myślą o 2 osobach 200 cm x 120 cm. Pozostaje życzyć słodkich snów.

Tajemnicza przechowalnia

Przyznaj, że stale brakuje Ci miejsca. Już nie! Im większy narożnik rozkładany z pojemnikiem na pościel tym więcej miejsca do przechowywania. Skrzynia może służyć na rzeczy, których często nie używamy. Jeśli jednak planujemy chować tam kołdry i poduszki, które są w ciągłym użyciu prosimy zwrócić uwagę na sprężyny wspomagające rozkładanie, dzięki temu mniej się nadźwigamy podnosząc siedzisko.

Łączymy style mieszamy gatunki

Wybór tkanin kanapy narożnej to świetna zabawa. Nie bójmy się połączeń ekoskóry z mięciutkim i przyjemnym pluszem czy tkaniną welurową. Bawmy się kolorami. Wiele modeli z naszej oferty ma możliwość całkowitej personalizacji materiałów tapicerskich z dużej palety tkanin i kolorów. Jeśli jednak wolisz klasykę, wybierz szare obicie i kreatywnie spełniaj się przy doborze dodatków takich jak poduszki czy pledy.

Narożnik duży czy mały

Małe jest piękne a duże może więcej. Pewnie to powiedzonko jest Ci bardzo dobrze znane. W przypadku sof narożnych mamy niespodziankę, duże również może być piękne. Aby dokonać trafnego wyboru zadaj sobie jedno proste pytanie: Ile osób z mojej rodziny jednocześnie będzie kibicować naszym w mistrzostwach Piłki nożnej transmitowanej na żywo w piątkowy wieczór? Podpowiadamy: A) 2 B) 4 C) 5 lub więcej.

Polecamy artykuły:

Czy narożniki są wygodne do spania?
Narożnik czy sofa?
Jak czyścić meble tapicerowane?
Jak wygląda produkcja narożników tapicerowanych?