szafy

Jest 101 produktów.

Pokazano 1-50 z 101 pozycji

Aktywne filtry

Słoń w składzie porcelany

Jak wyobrażasz sobie salon? Narożnik, stolik kawowy, telewizor, meblościanka i szafa. Może myślisz, że ostatni element został wpisany przypadkowo. Nie. Z powodu niewielkich powierzchni mieszkań na rynku polskim, niekiedy istnieje potrzebna 'wcisnąć' jeszcze jakąś stylową, pojemną a zarazem zgrabną szafę do salonu, Wielu decyduje się na ten krok, by maksymalnie zagospodarować przestrzeń. Bynajmniej nie chodzi o to by zagracić otoczenie, albo zburzyć jego harmonię. Dobrze dobrana szafa może być bardzo użyteczna nawet jeśli mówimy o niej w kontekście pokoju dziennego.

Jaką szafę do salonu

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz naprawdę wiele możliwości. Jesteśmy przekonani, że przedstawione aranżacje, staną się dla Ciebie inspiracją w urządzaniu wnętrza. Wyróżnijmy dwa skrajne podejścia jeśli chodzi o podjęcie tej decyzji. 

Szafy do salonu w roli głównej. To koncepcja, w której nie mamy nic do ukrycia. Mebel wyraźnie zaznacza swoją obecność i skupia na sobie wzrok osób będących w pobliżu. W tym przypadku nie myślimy zbytnio o rozmiarach, a bardziej zwracamy uwagę na styl. Możemy pokusić się o wybranie szafy z grafiką lub z lustrami, w których zawsze może zobaczyć coś naprawdę pięknego.

Stańmy w cieniu. Nie chcemy, aby nasz pokój dzienny był zdominowany przez jeden element meblowy. Dbamy o spójny styl i harmonię we wnętrzach. W tym wypadku decydujemy się na neutralne kolory i klasyczne połączenia korpusów i frontów. Biała szafa do salonu lub w kolorze dąb sonoma będzie tutaj odpowiednia.

Gdy liczy się pojemność

Zastanawiasz się, czy pojemne szafy do salonu mogą dobrze wyglądać? Pewnie. Gdy stawiasz po prostu na ilość miejsca wewnątrz, liczy się dla Ciebie duża ilość półek i miejsce na wieszanie - nie stawiamy ograniczeń. Garderoby szerokości powyżej 240 cm mogą spełniać Twoje potrzeby, a zarazem być spójnym elementem aranżacji. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych nie zabiera miejsca dostanie się do środka. Drzwi z lustrami poszerzą optycznie pomieszczenie. Czy już wiesz jaką szafę do salonu wybrać? Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Czekają tam mili ludzie, chętni do pomocy.

Życzymy udanych zakupów
Internetowy sklep meblowy
noka.pl