Kuchnia i jadalnia

Jest 443 produktów.

Pokazano 1-50 z 443 pozycji

Aktywne filtry

MEBLE KUCHENNE ONLINE czym to pachnie?

Wybór mebli kuchennych to jeden z najtrudniejszych w całym domu. Dlaczego? O ile łatwiej jest wymienić kanapę w salonie czy biurko w gabinecie od całego zestawu szafek kuchennych. Meble kuchenne muszą spełniać wiele wymagań i tworzyć harmonijnie zespoloną bryłę razem ze zlewem, lodówką, okapem, blatami, zmywarką piekarnikiem czy też drobnymi elementami AGD. Można dostać zawrotu głowy. Ponadto na pewno chcielibyśmy osiągnąć wymarzony efekt nie zostając przy tym bankrutami. Polecamy zatem zapoznać się z naszą ofertą i kilkoma wskazówkami poniżej, które mogą pomóc dobrze się urządzić. Czy kupowanie mebli kuchennych przez internet jest bezpieczne i opłacalne? Tak. Dołożyliśmy starań by każda szafka oprócz zdjęcia zawierał dokładny opis i szkic z wymiarami. Nasze profesjonalne biuro obsługi chętnie pomoże w dobraniu odpowiednich elementów, aby osiągnąć niemalże taki sam efekt jak w kuchniach pod wymiar.

MEBLE KUCHENNE wszystko w ruchu

Wybierając meble kuchenne należy skupić się przede wszystkim na tym, aby zachować przestronność pomieszczenia, by osoba poruszająca się po kuchni miała pełną swobodę ruchów. Każdy zestaw mebli kuchennych w naszej ofercie zawiera czytelną tabelę z wszystkimi elementami z danej kolekcji. Zestawienie przedstawia wymiary i poglądowy szkic danego elementu, dzięki czemu spokojnie możemy dobrać tylko te szafki kuchenne, które są naprawdę niezbędne. Prosimy zwrócić uwagę na blaty, które docięte są na wymiar pod każdą szafkę. Istnieje możliwość zamówienia blatu w całości za dodatkową opłatą określoną w opisie przedmiotu. Jeśli potrzebna jest Państwu pomoc zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi lub skorzystania z czata.

MEBLE KUCHENNE BEZ BLATÓW

Kolekcje naszych mebli kuchennych z reguły nie zawierają ceny blatów. Dlaczego? To proste. Dzięki temu masz większy wybór. Proponujemy blaty MDF grubości 28 lub 38 mm w różnych wybarwieniach, ale nie ograniczamy Twoich marzeń. Jeśli chcesz zakupić blaty kuchenne z granitu, drewna lub innego materiału możesz to zrobić samodzielnie. W ten sposób nie płacisz dwukrotnie.

A CO Z JADALNIĄ?

Ze względów powtarzających się elementów meblowymi zdecydowaliśmy się połączyć kategorie mebli kuchennych oraz mebli do jadalni. 

W kategorii Kuchnia & Jadalnia znajdą Państwo krzesła (z obiciami odpornymi na zabrudzenia i tłuste plamy), stoły kuchenne, taborety, stylowe narożniki drewniane. Wszystko w jednym miejscu. Podawanie posiłków do stołu, gdy nie trzeba biegać na drugi koniec domu to czysta przyjemność. Jeśli w samej kuchni miejsca jest nie wiele warto pomyśleć o rozkładanym stole, który rozłożymy tylko na szczególne okazje. W zależności od wielkości rodziny oferujemy zestawy stołów i krzeseł dla 4, 6, lub 8 osób. 

Skrupulatnie przygotowana oferta mebli kuchennych zawiera kolekcje klasyczne, jak i nowoczesne. Wysokiej jakości mechanizmy w szufladach i drzwiczkach pozwolą na wieloletnie użytkowanie. Niektóre elementy wzbogacone zostały o funkcję 'cichego domykania', co przenosi przyjemność z użytkowania na wyższy poziom.

Zapewniamy Państwa, że wszystkie nasze meble kuchenne zostały wyprodukowane ze starannie dobranych pod względem jakości płyt i laminatów. Dodatkowo są one zabezpieczone warstwą ochronną, która zapobiega odpryskom lakieru w przypadku uderzenia.

Każdy oferowany mebel jest nowy i posiada 2-letnią gwarancję producenta.

Szczególnie polecamy: nowoczesne meble kuchenne z serii OLGA Zestawy kuchenne już od 700 zł.

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW
Internetowy sklep meblowy

noka.pl